Nový obchod se šperky v Peruci

piercing-bananek-do-pupiku-se-zirkony-8.jpg.bigVážení přátelé, zákazníci a všichni co máte rádi zdobené tělo tetováním i piercingem. Dovolte, abych Vás pozval do nového kamenného a  internetového obchodu se šperky   -      sperky-peruc.cz
Obchod  vznikal z původního katalogu piercingového a tetovacího studia TA2 Tattoo studio Peruc na žádost zákazníků. Každý chtěl časem další šperk, proto se musela rozšířit nabídka jak v prodejně studia tak v e-shopu. Osobní odběr na prodejně je zdarma, poštovné a balné při doručení domů je 30,-Kč.

Naše firma byla založena v roce 2015.  Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny.  Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.
A kdo jede okolo Peruce, může si zboží vyzvednout po objednání osobně.

Nakupovat je zábava!
V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.

Děkuji a těším se na Váš nákup.

Luděk Škrip
odpovědný vedoucí prodeje a manažer
piercingového a tetovacího studia TA2

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>