Květnová soutěž o TETOVÁNÍ ZDARMA !


264810
Aktuálně: Výherci jsou:Pavel Berka a David Tošer. Gratulujeme!!

Vážení přátelé, zákazníci a přiznivci tetování. Byla to dlouhá cesta se strojkem z  Prahy, před Chomutov až na Peruc. Ale tímto Vám oznamuji, že už jsem ve svém a ne pouze nájemný tattoo dělník pro odporné kapitalisty a vykořisťovatele.

A jako každý soukromý podnikatel i já něco něco investuji do reklamy, aby se o mě trochu více vědělo. Je to sice způsob, který nemám moc rád, ale funguje.
Nemusím se bát konkurence, pokud se budu snažit a dělat svou práci poctivě.  Ale proč někonu něco ze stálých nebo nových zákazníků něco nedarovat? Už jsem beztak do tohoto podnikání vložil cenu nového automobilu.

Ano lidičky, dám Vám ze své režie 6 tisíc skoro za nic. Přesněji řečeno, daruji dvěma lidem ke konci května dva dárkové kupóny po 3 tisících plus bonus. To už je solidní kérka na předloktí, rameno nebo lopatku dle vlastního výběru.


Co proto musíte dělat? Najděte si na Facebooku tránku TA2.CZ na této adrese  https://www.facebook.com/ta2.cz/  a dejte LIKE. Pak sdílejte tento příspěvek a to je vše.

Veřejně v půlce květ
na vylosuji a to dokonce online dva vítěze.

Pak je kontaktuji a dohodnu s nimi schůzku. Nebo pokud se nebudou cítit na to štípání na kůži, MOHOU SVOU VÝHRU PŘENECHAT NĚKONU JINÉMU.

Pokud jste již fanoušky stránky TA2, sdačí tento Facebook příspěvek pouze sdílet a jste ve slosování.

Nic víc.
Vím, že zákaznící co mě již znají, tak již ví, s čím a jak pracuji.
Díky této odporné a laciné reklamě se muhu trochu uvést a zaběhnout více než v předchozím salonu.
Už dávno pryč je doba, kdy bylo tetování výsadou kriminálních živlů. Je to kosmetická věc a troufám si říci ozdoba těla, která by mohla o nás něco říci. Tetoval jsem manažery, ředitele, hudebníka i kadeřnici, patnáctileté slečny s maminkou za ruku i pár důchodců.

Trf87bc2c7-91ea-4717-a508-96cecf3d115boufám si tvrdit, že tato módní vlna zasáhla Česko pozdě, ale intenzívně.
Potkávám lidi s malým,  ale roztomilým tetováním i osoby s drahými a složitými motivy.

Potkávám lidi, které tetoval „známý“ za pár stovek se špinavým strojkem z Číny nebo někoho, kdo za profesionální práci dal tisíce a je ten rozdíl na první pohled vidět.

Potkávám lidi, kteří by tuto ozdobu rádi a neví jak na to a baví se o tom se mnou, nebo lidi, kterým to krásně ujíždí a nestačí jim jen jedno.
Každý ví sám…

Je to jen naše volba co to bude, kam a kde si ji uděláme.A NIKDO nám do toho nebude mluvit, ani rodiče ani manažer v zaměstnání.

Snad budete se mnou i dále spokojeni a já Vám pouze mohu slíbit, že se budu ještě více snažit.

Luděk Škrip
TA2 Tattoo studio Peruc
Komenského 470 (areál ZD Peruc)
439 07 Peruc
tel 602412221
http://www.ta2.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>