Akční červnová nabídka přípravků po tetování ZDARMA

_vyrp12_2229InkBooster2_4Denně vidím krásná tetování, různě velká a v různých provedeních. Trochu mě mrzí, že jejich majitelé po opuštění salonu týden dva na to dávají hojivé masti a pak to nechávají jen tak. A tetování je suché, suché a vypadá vybledle. I v průběhu hojení můžeme své pokožce dopřát to nejlepší, když už jsme dali nemalou částku za tatáž, pár  korun za kvalitní kosmetický přípravek nás jistě nepřivede ke krachu a s odstupem času uvidíme, jak je naše tetování stále krásně barevné a zářivé.
Jak už jsem psal v minulém příspěvku, kladu důraz nejen na samotné provedení, ale také na péči a ta je už především na Vás.
Abych nebyl za dealera levných výrobků, který Vám něco bude vnucovat, mám tu takovou malou akční nabídku pro tento měsíc.

V květnu jsme rozdali s TA2 dvě tetování ZDARMA, za chvilku si budeme mít možnost prohlédnou šťastné výherce s jejich ozdobou.

Pro červen tu máme další příjemné překvapení pro každého zákazníka. V ceně dostane péči o svou kůži v podobě kosmetiky od firmy Tattoo Goo ZDARMA.
Zde je malá specifikace tohoto kvalitního produktu na ošetření Vašeho tetování.

image-XL-050xInk Booster od DC Invention firmi nabízí alternativu vazelíny, která byla speciálně optimalizována pro tetování.

- Optimální alternativa vazelíny, která byla vyvinuta speciálně pro tetování
- Dermatologicky testováno
- Ideální teplota tání na kůži
- Bez parafinu a olefinů – tedy bez silikonu a minerálních olejů
- Zklidňuje pokožku a snižuje zarudnutí – usnadňuje vpravení barvy pod kůži
- Podporuje proces hojení

106585f6kKTattoo Goo ORIGINAL- Professionální krém  je vyroben za použití 100přírodních ingrediencí, neobsahuje vazelínu a lanolin, aby nedošlo k zanesení Byl navržen jako náhrada vazelíny v průběhu tetování, stejně jako pro použití jako after care.

Kombinace bambuckého máslaoleje z rýžových otrub a rozmarýnu znamená, že Pro Series PPB se rozpouští“ do kůže snadno a rychle,okamžitě aktivuje  své léčivé vlastnosti už při nanesení,  jeho složky obsahují také antioxidanty a má protizánětlivéúčinky - snižuje otok a zarudnutí díky léčivým vitamínům A, E, F a H.  Dále obsahuje: olivový olej, včelí voskkokosový olejlunečnicový olej, mangové máslo.

Vážení zákazníci, nikdy bych Vám nenabízel nic, co není prvotřnídní kvalita. A to jak při tetování, barvy, nebo kosmetiku. I v tomto případě mnou nabízené přípravky mají český popis, jsou schválené k prodeji v EU, mají vyznačenou expiraci a jsou dermatologicky testované, osobně vyzkoušené.
Přeji Vám mnoho příjemných chvilek s vaším tetováním, mějte z něho radost a dopřejte mu občas nějakou tu péči.

Luděk
TA2 Tattoo studio

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>