Tattooderm, skvělý a osvědčený aftercare

13707795_10206149056755907_7536866303412994093_nVážení zákazníci, od příštího týdne máme v nabídce salonu novou kosmetiku pro péči o Vaše tetování. A to za velice příjemnou cenu. Minulý měsíc jsem osobně vzorky rozdával v Praze zdarma a ten kdo měl možnost si tento krém vyzkoušet, byl velice příjemně překvapen jak průběhem hojení, tak vůní a lepším vzhledem pokožky. Doporučuji všem těm, kdo chtějí svému tetování a pokožce věnovat zvýšenou péči. Tattooderm je novinka v aftercare kosmetice vyvinutá v Izraeli. Má výrazně pečující složení (lotion - Panthenol, olej Jojoby, Aloe Vera; olej – Rakytník).

 Účinné látky obsažené ve výrobcích, podle fáze, ve které jsou aplikovány, přispívají buď k rychlejšímu a snadnějšímu hojení nebo k výživě pokožky, čímž zlepšují „vzhled“ staršího tetování a prodlužují dobu, po kterou není třeba úprava kvůli blednutí barev. Aplikace Tattoodermu je možná již od druhého dne po zhotovení tetování. Vyživená a hydratovaná pokožka je po tetování odolnější vůči podráždění a celkově zlepšuje zákazníkův pocit z díla.

Účinky kosmetiky jsou viditelné po dobu, kdy je na pokožce „aktivní“, tzn. do umytí, respektive sprchování, koupání nebo 24 hodin po aplikaci. Opakováním cyklu dochází k lepším výsledkům, pokud jde o vzhled tetování.

Výběr výrobku je určený typem pokožky společně s komplexností péče o ni. Tattooderm Lotion je vhodný pro normální typy pokožky, Tattooderm olej má jemnější složení, více orientované na přírodní substance, vhodné pro citlivější pokožku nebo pro klienty orientované na přírodní produkty.

PTattooderm-AfterCareOil-STH-50mlři testování bylo dosaženo podstatně lepších výsledků vzhledu tetování kombinovanou aplikací oleje na noc a lotion na den. Nicméně záleží, jak je výše uvedeno, na kritériu typu pokožky a následně na individuálním rozhodnutí jednotlivce, co si od péče slibuje.

„Prostorová vydatnost“ obou produktů je přibližně stejná. Množství 180 ml u lotionu nebo 50 ml oleje odpovídá měsíční spotřebě u zákazníka s „rukávem“.

Více odborných informací Vám podá na provozovně Váš tatér.

(Ten by ostatně neprodával nic, co by nevyzkoušel osobně a co by nemělo certifikát prodeje v EU a co by nebylo opravdu dobré pro jeho Vážené zákazníky….)

Vaše TA2 Tatttoo studio Peruc

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>