Tattoo Goo

_vyr_1859healix_gold_1Kdo mohl minulý měsíc u nás v salonu TA2 zdarma toto možnost vyzkoušet, tak si mohl udělat o tomto produktu udělat úsudek při hojení sám. Nyní za super cenu 60,-Kč za 30gr balení pro zákazníky. 
Produkt číslo 1 pro tetování následnou péči po tetování. Nabízíme kompletní sortiment výrobků, které byly speciálně navrženy pro péči o nové tetování. Náš sortiment zahrnuje tetovací krémy, tekuté spreje a samozřejmě původní Tattoo Goo. Naše krémy a spreje byly speciálně navrženy a obsahují ingredience, aby se vaše tetování hojilo co nejlépe , aby zůstálo vždy svěží a vydrželo dlouhou dobu.

Složení: Olivový olej, včelí vosk, kakaové máslo, olej z pšeničných klíčků, tocopheryl acetát (vitamín E), levandulový olej, slunečnicový olej, extrakt z rozmarýnu, zelené barvivo. . Zkontrolujte složení s vaším alergologem. Nepoužívejte poblíž očí.
Made in USA
51fCTFn7e9L

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>