Soutěž o tetování zdarma v říjnu

img_3405

Dobrý den Vážení přátelé. Dnes mi do studia přišel už popáté ten samý obrázek pírka na noze s tím kolik to stojí. Tak cena za takovou práci je v TA2 jasně daná a v každém studiu je samozřejně jiná. Každý salon má jiné provozní náklady, používá jiné materiály atd. Ale cenové nabídky posílám a na případné dotazy odpovídám. Jen mě někdy mrzí, že se zákazníci nedostali k tomu zjištění, že tetování by mohlo být jedinečné. A také, že každý dobrý tatér by Vám měl umět motiv nakreslit dle Vašich požadavků.
Aktuálně: Vylosovaným výhercem je Radek Salák z Mostu. Gratulujeme!!

Jeden z deseti lidí toho využije, zbytek skočí na Google nebo na Facebooku najde některé ze studií a zkopíruje obrázek. Pak to odesílá do salonů a dotazem na cenu. Někde se odpovědi nedočká, někdo nabídne podobné téma, ale originál a někde nedělají ani předělávky nebo tribaly. Je to opravdu všude individuální a nemůžete se zlobit na některá studia, že třeba 128tou kopii panenky Marie nebo nápis Believe či tlapičku dělat nechtějí. Někdo zase využije služby kamaráda doma a riskuje nejistý tetovací výsledek za super levnou cenu nebo zánět z pochybné levné barvy.
Co bych rád napsal…. snad jen, že nejlevnější tetování není mnohdy asi to pravé, často dělám různé opravy a předělávky takových specialit. A někdy to opravit nebo předělat bohužel už nejde. Dále bych rád doporučil, aby se lidé nebáli nechat si ve studiu poradit a jít do jedinečného a originálního tetování, ne kopírovat to co má vedle kamarád či spolužačka. Každé profesionální studio Vám jistě nakreslí něco podle Vašeho přání, něco jedinečného a zajímavého. A máte jistotu, že je na Vás použit pouze sterilní  a  jednorázový materiál. Kompletně.
Můžete mít na těle domorodé tetování z Tichomoří, amatérské z obýváku nebo profesionální ze salonu, kde většinou vědí, co dělají.
Je mi jasné, že každý nemá na rukávek za 12tis, ale chtěl bych říci, že i malé tetování může být originální, za rozumnou cenu a přitom hezké.
Rád bych se v této polední pauze vráti k rannímu emailu, kdy mi přišel ten samý obrázek už po několikáté. Je to jakési stylové pírko na nártu a korálky.
Zamyslel jsem se, že se to asi líbí každé ženě i když je to na trochu citlivém místě. A tak jsem vzal do ruky své kreslící potřeby.
img_3405
Dal jsem z hlavy originání pírko na tuto partii nohy. Je to trochu podobné tomu co mi stále chodí, ale přitom jiné a hlavně originál z Peruce. Nakreslil jsem to proto, abych ukázal, že to nezabere moc času a máte něco co nikdo nemá a přitom to milé dámy dokáže ozdobit Vaši nožku v lodičce na léto.
Opravdu nemusím nikde na motosrazech nahánět zákazníky a nabízet jim podřadná tetování za pár stovek. Mám stálou klientelu, každého svého klienta si moc vážím, jelikož mi věří a já se snažím abych je nezklamal.
A nabízím jim stále dobrou kosmetiku, utišuji jejich bolest jak se dá, vždy dostanou malý dáreček atd. Takže tento článek není lov na další klientelu. Jen to pouze informace, abychom se nebáli poradit o své ozdobě v salonu, ať je to kdekoliv.

A já bych navíc dnes někomu udělal radost.

Za měsíc budeme po půl roce zase losovat.

Kdo bude chtít toto peříčko zdarma vyhrát a mít ho vytetované, stačí pouze sdílet tento příspěvek a dát like. A to buď na mém profilu nebo stránce TA2 Peruc zde na Facebooku.

Pokud dotyčný nebude chtít toto  pírko, dostává automaticky náhradou kupon v hodnotě 2000,-Kč s možností vlastního výběru.

Jak primitivní, účinné a bláznivé, ale Facebook je asi o tom dávat like nebo sdílet příspěvky. Takže klasika, zase bude krabice plná lístků a někdo z Vás mi opět vylosuje výherce tohoto tetování. Bude to online a veřejně. Navíc dostanete balíček přírodních kosmetických produktů od společnosti Tattooderm. 

Tyto produkty obsahují pouze přírodní látky, Aloe Vera, Panthenol, a olej ze semen Jojoby. Každý má jinou kůži, jinak se hojí a každému vyhovuje něco jiného. Někdo má suchou pokožku, někdo mastnější, někdo je zahojený za 5 dní a jiný má stroupky ještě pár týdnů.
Dnes jsme se o kosmetice bavili s člověkem, který mám opravdu vysvětlil jak každý člověk má jiný druh pokožky, jinou strukturu a každému se jinak tattoo hojí.
Proto navíc výherce po tetování a kosmetice dostane ještě navíc ochranný film Dermalize taktéž zdarma. Chrání a přitom je propustný. Více info o Dermalize filmu osobně.

Snad jsem alespoň někomu dnes udělal radost.

Luděk
TA2 Tattoo studio Peruc
tel 602 412 221
http://www.ta2.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>