Chci si udělat tetování nebo piercing, jak mám postupovat?

Andrea-KřížováJe to velice jednoduché, nemusíte se stydět kontaktovat studio.
Když chci piercing, zavolám v pracovní době (po-pá) mezi 8-16h.  To je opravdu nejrychlejší způsob komunikace. Když se nedovoláte, nevadí. Zcela jistě se pracuje a bude Vám co nejdříve zavoláno nazpět. tel. 602412221 Pokud z nějakých důvodů nechcete volat, můžete napsat. Na WhatsApp, zprávu na Messenger nebo  můžete přímo poslat zprávu z Facebook stránek studia. Piercing je na počkání nebo do druhého dne, většinou se provádí po dohodě odpoledne mezi 15-17h.

V ceně piercingu je poradenství, instrukce v tištěné podobě jak se o piercing starat a desinfekce sebou domů na ošetřování po dobu hojení. Velký výběr šperků z titanu nebo chirurgické oceli ve studiu, možnost objednání jak šperků se zirkony, tak různých velikostí microdermal implantátů. Veškeré pomůcky, které se používají při piercingu jsou nové jednorázové, nové šperky před aplikací prochází sterilizačním procesem.

124 Edita TomášováKdyž chci tetování je postup komunikace prakticky stejný. Volat na tel. 602412221, psát na Facebook nebo někdo napíše na email ludek.skrip@gmail.com
Sjednáme si osobní schůzku ve studiu. Čekací doba je 1-2 týdny. Bude Vám ukázáno studio a popsán průběh tetování, pokud bude Vaše první. Při konzultaci sdělíte  Vaše požadavky a dáme si dohromady vlastní originální motiv. Můžete si donést předlohu v telefonu pro představu, abychom věděli v jakém stylu bude nový návrh. Pokud se domluvíme, budete se moci objednat. Záloha na rezervaci je momentálně 1500,-Kč, čekací doba je pár týdnů. Ne déle, studio si záměrně drží z různých důvodů čekací dobu maximálně měsíc.
Těším se na Vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>