Ceník

 CENÍK TETOVÁNÍ

 Nabídka: Konzultace a poradenství jsou ZDARMA, schůzku nutno  telefonicky domluvit na tel. 602 412 221 (po-pá 8-16h)
Studio TA2 nabízí  originální střední a větší projekty tvořené na přání a na míru, realistic, traditional, mandala, dark art a Peruc Black metal style . Žádné stejné kopírování z webu.
Barevné čáry, aquarel, watercolor, abstract a podobné čmáranice či barevné šmouhy v  nabídce opravdu nemáme.
Malá tetování (tlapky, datumy , hlouposti z Pinterestu a další stejná razítka vybraná z Google nejsou v nabídce studia.
Pouze originální zakázkové práce na tematická přání ve střední velikosti. 

Ceník tetování :

Malá tetování nejsou v nabídce studia.
Rezervační záloha na zamluvený termín : 2000,-Kč
Menší tetování, doplatek: 1000,-Kč
Střední tetování, doplatek: 2000- až 2500,-Kč
Velké tetování, doplatek: 3000,- až 4000,-

 Cena za jedno sezení  při realizaci největších celodenních tetování, doplatek : 4500,-Kč
Pozn: Rukávky a další velké věci se tvoří postupně po částech. Celková cenová nabídka  za velké projekty je domluvena dopředu. 

Dárkové poukazy nejsou již mnoho let různých důvodů v prodeji. 

Ceny Piercingu

Všechny druhy piercingu  : 400,-Kč
Dva piercingy najednou na jednu osobu : 700,-Kč


Microdermal (viz. níže) piercing (titan): 800,-Kč


  Výměna tyčinky jazyka : ZDARMA
V ceně piercingu je poradenství, instrukce v tištěné podobě jak o piercing pečovat  a desinfekce sebou domů na ošetřování po dobu hojení.

Ceny samotných šperků z chirurgické oceli (Steel Germany) se pohybují od 150-320,-Kč. Velký výběr na prodejně, možnost objednání jak šperků se zirkony, tak různých velikostí microdermal implantátů. Více na e-shopu nebo osobně na prodejně. 

Možnost objednání  zlatých šperků za nákupní velkoobchodní cenu pro stálé zákazníky studia.  

 Veškeré pomůcky, které se používají při piercingu  jsou nové jednorázové, nové šperky před aplikací  prochází sterilizačním procesem dle provozního řádu a předpisů KHS Louny.

TA2 Tattoo studio Peruc
 IČ: 04827279

DIČ: 7207290035

 Komenského 449

 Tel 602412221

  http://www.ta2.cz


(aktualizace únor 2018)


aktualizováno 12/2016

Každému tetování předchází osobní konzultace.

Můžete si na papíře nebo na flash disku donést vlastní připravený motiv nebo Vám po dohodě bude připraven a nakreslen originální dle Vašeho zadání a tématu. Po osobní konzultaci se můžete domluvit na termín realizace. 

Na domluvený termín tetování se dopředu vybírá záloha ve výši 2000 Kč. 


Záloha vám bude samozřejmě odečtena od konečné ceny tetování.
Pokud se na rezervovaný termín nedostavíte nebo jej zrušíte méně než 3 dny  před tetovacím termínem, záloha v plné výši propadá.
Termíny lze zrušit výhradně osobně ve studiu nebo telefonicky.

Proč se nám zdá profesionální tetování drahé?

Známe to všichni moc dobře. Ať už jdeme do obchodu nakupovat deset rohlíků za pár korun, nebo auto za půl milionu, to první co nás pokaždé zajímá je cena. Kvalita produktu samozřejmě vždy hraje podstatnou roli a u rozumnějších lidí je většinou na prvním místě, ale šáhněte si do svědomí, zda první co nám na zboží či službě neutkví je cena. Tak to samozřejmě chodí i u tetování. Lidé kteří se na první kérku teprve chystají se nezajímají ani tak o kvalitu provedení, ani o reference salónu a v neposlední řadě ani o tu bolest. To první co je vždycky zajímá je cena.

Ať už s tím budete nesouhlasit, nebo máte osobně jinou zkušenost, my tak soudíme podle emailů, které se nám hromadí v redakční poště. Nechceme ostatní fakta týkající se tetování házet pod stůl, nicméně cena tetování je podle nás první věc, co lidi u prvního tetování nejvíce zajímá. Jak je na tom určitá partie s citlivostí o to se lidé zajímají až v druhé řadě. Kvalita provedení, zkušenosti tatéra, reference, tyto věci padají až na nižší příčky. Každý ať se sám rozhodne co je pro něj důležité, nicméně ten žebříček hodnot, by měl být spíše opačně.

Levné tetování

Na první pohled to zřejmě není patrné, nicméně cena tetování je poměrně komplikovaný proces. Velmi krátkozraké jsou pohledy lidí, kteří berou tetování jako předraženou službu, u které jde většina peněz do kapes tatérovi. Pravda je ale někde jinde. Začněme hezky popořádku. Pokud máme na mysli kvalitní salóny a tím kvalitní myslíme skutečně perfektní zázemí, pak je na první pohled drahé tetování opodstatněná záležitost. Mnoho salónu se nachází přímo v centru města, aby byly dostupnější široké sortě zákazníků, takový nájem se měsíčně pohybuje v řádu tisíců, v případě hlavního města to může být i mnohem více. Tetovací salón je svoji povahou lékařské zařízení. To znamená, že zde musí panovat čistota a pořádek. Taková údržba opět samozřejmě něco stojí. Když přejdeme k samotnému tetování, většina nástrojů s ním spojená je pouze na jedno použití (jehly, rukavice, barvy, apod.), což se opět promítne na ceně vaší kérky. Pokud chcete hezké tetování, musí vám jej dělat profesionál s dlouholetou zkušeností a to samozřejmě také něco stojí.

 


Zkuste si někdy sedět několik hodin v jedné pozici, soustředící se na miniaturní detaily obrázku, dá to zabrat. Všechny tyto aspekty se promítají do ceny vašeho tetování a je jich mnohem více. I tak mnoho lidí raději volí prostředí tatérů, kteří zhotovují tetování mimo salóny. Oproti těmto lidem vám salón dává záruku čistoty prostředí, které zajišťuje aby se do tetování nedostala infekce, k čemuž u nové kérky může dojít poměrně snadno.

Tetování mimo salón

Je to záležitost především mladších lidí, kteří nemají prostředky na zhotovení kérky v profesioálním studiu. Existuje celá řada tatérů, kteří dělají kérky mimo salón a o poznání levněji. Většinou tetují po známých a svoje zákazníky si získávají skrz doporučení ze stávající klientely. Na první pohled tito lidé
vypadají jako amatéři, kteří nemají profesionální nástroje a většinou ani nadání. . Těmto lidem nechybí nadšení a často ani profesionální tetovácí strojek a samozřejmě i barvy. Někdy, ne vždy dodržují základní pravidla při tvorbě tetování, takže i u nich mohou být některé nástroje pouze na jedno použití. 

Největším problémem těchto lidí pak bývá většinou zázemí a někdy i špatné postupy. Těžko se tito lidé mohou naučit jak správně vyčistit strojek, když to před tím nikdy neviděli. Problémů může být ale více. Dle našeho názoru je hlavní rozdíl v kvalitě zázemí a záruce, kterou salóny poskytují. Jinak může být tetování u podobných tatérů tak trochu sázka do loterie, ale každý ať se rozhodne podle svého.

 Zkrátka řečeno, profesionální studio by mělo poskytovat určitou dávku záruky a kvality, což tatér pracující mimo salón nemůže.

Takže kolik?

Často se mě ptáte, kolik tetování stojí. Bohužel na tuto otázku se nedá jednoduše odpovědět, jak se na první pohled zdá.

Předně, každý tatér má ceny nastavené jinak, tetuje jinými barvami, má jiné zkušenosti, jiné nástroje a podle spousty dalších kritérií si vypočítává cenu. Tetování není piercing, s tvorbou počítejte spíše v řádu hodin. To znamená, že na některá tetování si budete muset i nějaký čas šetřit. Pokud vezmeme v potaz pouze dvě základní věci a tím je velikost a složitost tetování, pak můžeme cenu hrubě odhadnout.

 

Když kérku zvládne tatér udělat při prvním sezení (což v praxi znamená většinou méně než tři hodiny) pohybuje se cena tetování zhruba mezi 2000 – 3000 korun. Jakmile se tvorba dělí na více sezení, zvětšuje se tím i cena.

 Každé tetování je jiné – jinak velké, jinak barevné, jinak složité. Z těchto důvodů nelze paušálně stanovit ceník.

Po osobní konzultaci je však tatér schopen cenu přesně stanovit.
Cena 1000,-/ 1500,-Kč odpovídá cca hodině práce.
V ceně je zahrnuto poradenství, příprava i případná oprava tetování po zahojení.


IMG_E2620Rozfázování práce není pouze kvůli vyčerpání tatéra, ale především kvůli bolesti, kterou musíte při velkém tetování podstoupit. Velké tetování je celkem citelný zásah pro imunitní systém, takže je třeba tělu dodat trochu času, aby se rána mohla zahojit a trochu se s tím vypořádat. Je možné, že s velkým tetováním si doma klidně poležíte i s horečkou, není to běžné, ale stává se to.

Přesnou cenu tetování se dozvíte až v salónu, kde si kérku necháte udělat. Není se čeho bát. Zajděte si nezávazně do tetovací studia a poptejte se. Tatér má dobrý přehled o tom, kolik jeho služby stojí, jak moc je kérka komplikovaná a kolik mu asi zabere času. Takže poměrně dobrý odhad by vám měl být schopný poskytnout.

 info : Kerky  

21 komentářů u Ceník

 1. Lenka napsal:

  Dobrý den.Chtěla bych věnovat manželovi v červenci poukaz na tetování.Chtěl by vytetovat jména dcer na ruku.Mohu poprosit cca cenu a jestli je možno u vás zakoupit poukaz? Děkuji a hezký den Lenka

 2. Jana napsal:

  dobrý den,chci se zeptat kolik tak přibližně by stálo vytetovat jedno písmenko na zápěstí.Děkuji s pozdravem Šmídlová

 3. Bára napsal:

  Dobrý den, chtěla bych zjistit předběžnou cenu tetování. Jednalo by se o tři jména s datumi narození, které by mělo bát na předloktí. Předem děkuji za odpověd.

 4. Marie napsal:

  Dobrý den chtěla bych se vás zeptat kolik by stálo tetování na stehno byl by to obrázek mého psa. tětování by bylo na výšku veliké cca: 13 cm. Děkuji předem ya odpoveď s pozdravem Marie.

 5. dominik levý napsal:

  dobry den chtěl bich se zeptat kolik bi stalo prostřeleni piercingu prosim do oboči prosim jestli se mužu zeptat na cenu prosim děkuji levý

  • administrator napsal:

   Dobrý den, nastřelovací pistoli nepoužíváme z různých důvodů.
   K piercingu se používají jednorázové kanyly, jednorázové kleště a šperky z chirurgické oceli. Cena piercingu se všude pohybuje okolo 500,-Kč. Desinfekce na doma ve spreji sebou je v ceně.

 6. Milan kopecký napsal:

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat na kolik by vyšlo tetování na ruku ? Něco jako Paul Walker plus datum narození a úmrtí? Děkuji za odpověď :)

  • administrator napsal:

   Dobrý den. Pokud chcete poslat cenovou nabídku dopředu, napište mi na email, jak to bude velké.
   Malé věci jsou okolo 1tis Kč, větší věci jsou pochopitelné dražší. Podle Vašeho popisu to nemohu posoudit.
   Rád se s Vámi sejdu a upřesníme si to.
   Osobně bych nedoporučil postup výběru studia podle nejlepší ceny. Kritéria pro výběr studia by měla být kvalita, hygiena, schopnost něco nakreslit atd. Přeji Vám hezký večer.
   Luděk
   TA2 Tattoo

 7. Helena napsal:

  Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli děláte í predelavky. Dekuji

  • administrator napsal:

   Ano, předělávky nstarých nebo nepovedených tetování dělám. Ale je nutná osobní konzultace.
   Možno domluvit telefonicky na 602412221
   Luděk

 8. David napsal:

  Dobrý den chci se zeptat kolik má rozměr to malé tetování.
  Po případě bych poslal i jak by to mělo vypadat

  • administrator napsal:

   Dobrý den. Napište mi na email a domluvíme se. A pošlete mi svou představu.
   S pozdravem Luděk

 9. Kateřina napsal:

  Dobrý den, chtěla bych dát manželovi dárkový poukaz k vánocům. Bylo by to možné? Přál by si rukáv s hodinami s časy děti atd. Je mi jasné, že to bude dražší ale mohl by jste mi alespoň odhadem udělit cenuod které by se odvíjel poukaz.Dekuji

  • administrator napsal:

   Dobrý den, dárkové poukazy již nejsou v nabídce.
   Pokud chcete tetování, zavolejte mi osobně v pracovní den mezi 8-16h.

 10. Zdenek napsal:

  Dobrý den.V úvodní stránce první zleva je vytetovaná, na rameni-ruce, hlava tygra. Tento motiv by se mně líbil.Jaký je orientační čas zhotovení a na kolik by to přišlo?Děkuji a přeji hezký zbytek dne.Zdenek.

  • administrator napsal:

   Dobrý den,
   Přesnou částku Vám povím po osobní schůzce se mnou zde ve studiu. Tato práce vyšla levněji, než mobil střední třídy, který skončí za dva roky v šuplíku.
   Takže orientačně:
   Tuším to byla dvě sezení po 3 tis. Takže tento tygr vyšel na 6 tis korun, pokud by byl menší a dal by jste to najednou, vejdete se do 3500-4tis za cenu jednoho velkého tetování, ale to záleží na Vašich požadavcích na velikost, způsob provedení atd..
   Na tetování se v první řadě nedívejte na cenu, ale a způsob provedení a na kvalitu.
   Pokud chcete více info, jsem na telefonu pondělí-pátek od 8-16h.

   S pozdravem
   Luděk Škrip
   TA2 Tattoo studio Peruc
   Komenského 449
   Tel 602412221
   http://www.ta2.cz

  • administrator napsal:

   Dobrý den Zdeňku.
   Tygra v tomto tylu jsem dělal několikrát. Je to práce cca na 5h a cena je okolo 4 tis c profesionálním provedení. Ale berte to orientačně, každý má jiné proporce. Stejně než se začne tetovat, zvu si lidi k sobě na bezplatné konzultace, abychom si ujasnili způsob provedení, cenu i velikost.

   S pozdravem
   Luděk Škrip
   TA2 Tattoo studio Peruc
   Komenského 449
   Tel 602412221
   http://www.ta2.cz

 11. Dagmar Červenková napsal:

  Dobrý den,prosím o cenu.Chtela bych na zápěstí otocenou osmičku/tedy nekonecno/.Děkuji za odpověď.D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>